Moje jméno je Flo, respektive je to má přezdívka.. Je mi 15 let.. Jsem vášnivý pařmen World of Warcraft a Call of Duty 2 :)) Moje icq ...... a skype: Mno to se mě zeptejte na Icq :) Bye Bye xD :D
Zde Diskutujte na téma.... Můj Web xD dík za vechny komentáře.. Npište mi co mám zlepšit..
 

Welcome on WebPage by Flo*->

 

Profese

Enchanting:

Enchanting je profese, při niž si můžete " napustit " své itemy + Healt , + Attack Power , + Agility , + Stats , + Spell Power - apod..

Jewelcrafting:

JWC je velmi výnosná profese, a to především na vysokém skillu, kdy můžete vyrábět sokety, jenž se vkládají do itemů.. + 10 streng , + 10 spell crit. rating - apod.. K této profesy se doporučuje mining, jelikož suroviny vytěžené v miningu budete v JWC potřebovat..¨

Mining:

Profese, při níž se stáváte horníkem a můžete těžit různé rudy. K miningu patří automaticky i další profese smelting..

Bylinkářství:

Profese při níž sbíráte květiny, které používají alchemysté. K Bylinkářství se vyplácí vzít i Alchemy.. :)

Skining:

Velmi výnosná profese, při níž zvířata ( beast ) stahujete z kůže, které se poté výborně hodí k profesy Leatherworking :) , kterou ke skiningu vřele doporučuji..

Leatherworking:

Zajímavá profese, která se hodi převážně pro Huntery a Shamany.. Vyrábíte různé kyty na věci + Stamina nebo armor, nebo s můžete vyrábět leather věci a později i mail věci přímo na sebe..

Tailoring:

Výborná profese převážně pro postavy s cloth výstrojí.. Vyrábíte si na sebě věci, nebo můžete vyrábět různě velké bagy.. :)
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one